Знайомтесь

Центр Культури і Дозвілля покликаний зберігати і розвивати багату культурну спадщину нашого краю.
Він об’єднує чотири села: Ласківці, Вербівці, Могильниця, Романівка
.

Ж ителям і гостям пропонує:

- знайомство з народними святами, звичаями і обрядами;
- задоволення культурних потреб та інтересів мешканців сіл, розвиток дитячої та юнацької творчості;
- участь в пізнавально-ігрових програмах, різнотематичні майстер-класи;
- тематичні експозиції та виставки декоративно-прикладного творчості, де тісно переплетені традиції і сучасність.
- хореографічні заняття для саморозвитку та втілення ваших талантів;

- різноманітні гурткові заняття та студії (рукоділля, вокальні, театральні, інструментальні, перукарські, фото, комп’ютерні технології);
- проведення тематичних та театралізованих свят, концертних програм, вечорів відпочинку, круглих столів, засідань членів любительських об’єднань та мистецьких заходів, створення умов для розвитку самодіяльної народної художньої творчості, оформлення фото та книжкових виставок.
- залучення жителів села до мистецьких заходів: районних фестивалів, свят, конкурсів;
- створення колективів художньої самодіяльності, вокального ансамблю, хорового колективу, танцювальних груп, фото студії, театрального колективу та сприяти їх роботі, поповнювати новими учасниками;- пошук та розкриття творчих здібностей різновікових верств населення;
- проведення оглядів-конкурсів, майстер-класів за жанрами;
- навчання ділового етикету, стилістики в одязі;
- комп’ютерні технології: робота з фотошопом та іншими корисними програмами;
- розвиток акторської майстерності;
- інформування по смс або в соціальних мережах потенційних відвідувачів про нові гуртки та анонсування проведення урочистих заходів.
- інформування про надходження нової літератури у бібліотеку.
та багато іншого…

Приходьте до нас!


Наш колектив


Орест Летняк

культорганізатор


Світлана Будзанівська

бібліотекар


Ліля Дмитрук

бібліотекар


Доброзичлива, відверта, старанно працює
Книги із бібліотеки щиро пропонує
Географію також дітям викладає
Різні забавки, малюнки завжди для них має
Вміє вислухати й правильно сказати
Мудрою порадою вміло помагати.

Надія Макарчук

інструктор (с.Могильниця)


Скромна, тиха і спокійна, любить працювати
На усякі негаразди вміє не зважати
Позитивом своїм настрій людям все підносить
І за те, що помогла, нічого не просить
Праці своїй повноцінно віддається вся
Ось така у нас інструктор із села Могильниця!

Ольга Уруська

інструктор (с.Романівка)


Хвацька й спритна - хоч куди! Завжди все встигає
Також любить поспівати, на концертах помагає
У Романівці у клубі завжди заходи готує
Чи концерт, чи інший виступ глядачам від нас дарує
Дуже добра, дуже щира, завжди допоможе
І щоб було усе добре - зробить все що зможе.

Світлана Свента

прибиральниця


Відвідуйте!

Нашу бібліотеку, де разом з друзями чи поодинці ви зможете поринути у світ цікавих пригод давньої та сучасної літератури, у якій реальність документальних фактів переплітається із художньою вигадкою. Книга досі залишається безцінним джерелом нових знань та вдало розвиває словниковий запас дітей і молоді.
Гурток хореографії, де можна навчитись як народним, так і сучасним танцям. Джаз, рок-н-рол, постановки з елементами хіп-хопу та багато іншого… Ми відкриті до нових експериментів та ідей!
Гурток Рукоділля – для того аби вчитись створювати найрізноманітніші художні композиції, використовувати нетрадиційні техніки (обривання паперу, орігамі і т.д.), виготовляти роботи для творчих виставок; розвивати естетичні почуття та почуття гармонії, художній смак, творчу уяву, креативність.
Інструментальний гурток «Веселі музики» пропонує вам розвиток музичних здібностей дітей, чуття ритму, слуху, а також: ознайомлення з музичними інструментами (Фортепіано, гітара) та прийомами гри на них; формування навичок ансамблевої гри на музичних інструментах, розвиток навичок творчої імпровізації, формування естетичного смаку та любові до музичного мистецтва.
Гурток "Фотошоп" має на меті забезпечити молодим і активним відвідувачам Центру оволодіння основами обробки і створення зображень за допомогою растрового графічного редактора Adobe Photoshop, а також - розкрити роль інформаційних технологій та обчислювальної техніки в сучасному видавничому світі, прищепити навички їх свідомого використання у своїй навчальній, а потім і професійній діяльності.
Під час навчання у гуртку «Мистецтво візажу» гуртківці ознайомлюються з інструментами та матеріалами, що використовуються для виконання макіяжу, з основними техніками візажу, навчаються принципів та прийомів макіяжу. Практично виконують різні види макіяжу з урахуванням сезонних типів зовнішності, віку та призначення візажу. А також самостійно розробляють ескізи, технологічні карти для створення гармонійних образів.
Гурток художнього слова був створений і працює для виявлення та розкриття природних творчих здібностей гуртківців через мистецтво слова, виховання якостей, вмінь і навиків, необхідних для художнього читання, теоретичної і практичної підготовки активних учасників масових заходів. Робота над сценічною мовою, художнім словом, культурою мови та спілкування мають стати складовою часткою творчого й професійного виховання, активним стимулом розвитку естетичної творчості індивідуальності дитини.
Студія вокалу: Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу. Керівник гуртка підтримує та заохочує прагнення своїх вихованців до самостійного музикування та створення власних пісень. Важливе місце надається участі у концертах та конкурсах. Робота в гуртку включає в себе: • розвиток співочого дихання; • розширення діапазону голосу; • спів без супроводу; • спів в ансамблі (злагоджено, врівноважено).