Час Великого посту – це час дороги. Триває вона – 40 днів. Цією дорогою пройшов Христос Відкупитель, несучи на своїх раменах хрест спасіння. Ми з вами, ідучи за Христом, стаємо разом з Ним на цю Хресну дорогу, несемо свій хрест. У кожного він різний, але єднає нас всіх ця дорога. На ній ми зустрічаємо біль, розчарування, відкинення, але також бачимо вірність і геройські вчинки любові.Відправа

Хресної Дороги – це особливий тип богослужiння, коли згадують страждання Iсуса на хрестi. А участь у Хреснiй Дорозi прирiвнюють до проходження Хресного шляху Iсуса.

Ось і в с.Ласківці, вже четвертий рік поспіль, ми йдемо Хресною дорогою.Цого року вона відбулася 12 квітня і починалася від фігури Зарваницької Матері Божої (біля старого млина).Кожен,мав можливість нести дерев’яний хрест та розважити над своїми гріхами,покаятись чи подякувати за все,що має. Хрест несли священники,підприємці,соціальні працівники,працівники освіти ,культури,учасники АТО,жителі та молодь села.На кожній стації під супровід духовних мелодій,духовенство читали розважання про стаждання нашого Спасителя,що пронизали душу і доводили до сліз.
Коли хрест занесли в храм УГКЦ “Успіння Пресвятої Богородиці” всі учасники хресної дороги,цілували хрест та схиляли голову.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *