Конкурс «Перша леді 2017» – це розважально-інтелектуальне шоу з конкурсною та концертною програмою. 1.2 Конкурс проводиться за участю учнів старших класів Ласковецької, Вербовецької, Романівської та Могильницької  ЗОШ також бажаючих жителів даних сіл

1.3 Конкурс проводиться за умовами відповідно до цього положення. 1.4 Конкурс – це школа для учасників, що розвиває у них граціозність руху, вміння вільно триматися на сцені, вміння створити свій імідж.

  1. ОСНОВНА МЕТА І ЗАДАЧІ

2.1 Метою конкурсу є сприяння формуванню у молоді гуманістичного світогляду, виховання естетичного смаку, пропагування естетичних цінностей і здорового способу життя.

2.2 Задачі конкурсу: -представлення краси, як сукупність духовних, інтелектуальних і творчих здібностей учасників.

  1. МІСЦЕ І ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ 4.1 Конкурс «Перша леді2017» буде проводитись в глядацькій залі Центру КіД .
  2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ 5.1. До участі у конкурсі допускаються учениці старших класів(8-11) класів Ласковецької, Вербовецької, Романівської та Могильницької  ЗОШ  у віці від 14 до 20 років. 5.2. Кількість учасників відбіркового туру конкурсу не обмежена. 5.3. Придбання костюмів за рахунок конкурсантів
  3. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІРКОВОГО ТУРУ 6.1. Для участі у учасники заповнюють анкету, яка включає наступні відомості: – Прізвище, ім’я, по-батькові – вік – зріст – місце проживання-клас – хоббі, захоплення.
  4. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ КОНКУРСУ 7.1. Підготовчий етап до конкурсу для його учасниць проводиться протягом декількох тижнів (на розсуд оргкомітету) з хореографії, дефіле. Заняття проводяться в приміщенні Центу КіД, які забезпечуються оргкомітетом конкурсу. 7.2. Для підготовки конкурсанток та конкурсантів залучаються фахівці з сценічного руху та хореографи.

Програма фіналу конкурсу. Фінал краси «Перша леді 2017», проводиться за наступною програмою: Представлення вісх учасниць (дефіле в чорних коротких сукнях) на сцені.

1. Конкурс „Візитна картка”. Умови: дівчата-учасниці по черзі виходять на сцену та представляють себе. Форма одягу – довільна. Оцінювання: сценічна майстерність, оригінальність, винахідливість. Час – до 2-3 хв. Максимальна оцінка – 10 балів.

2. Конкурс „Таланти та захоплення”. Умови: учасницям пропонується у дозвільній формі розкрити свої таланти на сцені (вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, розмовний та оригінальний жанри, театр, циркове мистецтво тощо). Оцінювання: артистичність, енергійність, наявність елементів шоу, вміння гідно триматися на сцені, яскравість. Час – до 4 хвилин. Максимальна оцінка – 10 балів.

3. Конкурс „Шалений модельєр”. Умови: учасниці по черзі демонструють виготовлені ними оригінальні костюми (виготовлені з підручних матеріалів) з вигаданими назвами й описом. Оцінювання: оригінальність, фантазія, незвичайність, естетичність. Максимальна оцінка – 10 балів.

4. Конкурс „Інтелектуальний”: Умови: дівчата-учасниці демонструють свої знання в різних областях Оцінювання: оригінальності й розгорнення відповідей, спритності й умінню чітко викладати свої думки. Максимальна оцінка – 10 балів.

5.Конкурс  «Шлях до серця» У цьому конкурсі дівчата повинні зробити оригінальну композицію із фруктів протягом п’яти хвилин. . Максимальна оцінка – 10 балів.

6.Конкурс танець„Вальс”. Умови: дівчата-учасниці демонструють вечірні сукні, вміння танцювати з партнером. Пластика тіла та граціозність. Оцінювання: граціозність, витонченість, невимушеність, індивідуальність.  Партнерів шукають учасниці самі.Максимальна оцінка – 10 балів.

Визначення переможців конкурсу. Нагородження. · Максимальна кількість балів, яку кожна учасниця зможе отримати за фінал конкурсу, складає 60 балів. · Переможниця конкурсу визначається за найбільшою сумою набраних балів у всіх конкурсах. · Усі учасниці фіналу конкурсу нагороджуються кубками  та дипломами. · Головна номінація конкурсу: «Перша Леді 2017»+ безкоштовна стилістична фото сесія(тему обирає переможниця) . Переможниця в данні номінації визначається за підсумками фіналу конкурсу відповідно до балів, які отримала конкурсантка від всього складу журі. · Журі визначає переможниць конкурсу в таких номінаціях: Ø „Міс Грація», „Міс Елегантність», „Міс Інтелект, Ø „Міс Посмішка, Ø „Міс Фантазія, Ø „Міс Гармонія, Ø „Міс Ніжність,Міс Скромність, «Міс артистичність», Міс глядацьких симпатій».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *